15 listopada 2014

Kolejna sesja, próby i coś na wieczór :)


Ostatnie dwa tygodnie były ciężkie, jednak zaowocowało to pozytywnymi skutkami. Od czego by tu zacząć...  Może od sesji zdjęciowej, na którą udałam się razem z przyjaciółką i siostrą. Zdjęcia zrobiła nam nasza koleżanka. To już jest druga moja sesja i uważam, że wszystkie fotki są bardzo ładne. Na sobie miałam zwykłe czarne legginsy, które połączyłam z białym swetrem z lumpeksu, cieplutkim kominem i botkami, które rok temu zakupiłam w Auchanie. Wydaje mi się, że ta prosta stylizacja idealnie pasuje do jesiennej aury.

 Ostatnim tydzień spędziłam na próbach orkiestry, ponieważ nasza szkoła przygotowywała się do dwóch koncertów. Jeden odbył się w mieście obok naszej miejscowości, a drugi na Politechnice Wrocławskiej. Efekt końcowy był zadowalający. :)  Mimo, że trzeba było poświęcić dużo czasu na próby, ja nie narzekam. Lubię to co robię, a przy okazji ominęło mnie kilka lekcji. :D
 Założyłam ostatnio zeszyt, w którym zapisuję pomysły na moje posty. miejmy nadzieję, że dzięki temu częściej będę pisać. Lubię organizować sobie różne rzeczy. Nie zawsze je realizuję, ale wydaje mi się, że jak je sobie gdzieś zapiszę, to jest większa szansa na ich spełnienie. Chciałabym też, abyście zadawali mi różne pytania, a także podawali propozycje na posty. :)
Dzisiejszy poranek spędziłam w szkole. Mimo tego, ze jest weekend my mieliśmy w-f (taka szkoła :D).
Później zalazłam do sklepu i kupiłam sobie Hot Modę. Jak ja już dawno nie czytałam  żadnych czasopopism... Dlatego dzisiejszy wieczór zamierzam spędzić przy kubku gorącej herbatki, przeglądając zdjęcia i czytając ciekawe artykuły. :)
fot. Jagoda Banaszczyk

 Jak Wam się podobał post? Chcecie takich więcej? Czekam na Wasza opinie. :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz dziękuję :)