2 listopada 2014

Jak umilić sobie jesienno-zimowe wieczory

  Kiedy na dworze jest zimno, często nie mamy na nic ochoty. Lubimy narzekać na pogodę, a w tym czasie możemy spędzić miło czas w domu. Oto kilka sposobów jak umilić sobie chłodne wieczory siedząc w domu. :)

1. Zrelaksuj się!
   W tym okresie czujemy się często przemęczone, a nasze ciało jest przemarznięte. Dobrym sposobem na to jest gorąca kąpiel. Nalejcie dużo wody do wanny, dodajcie płynu do kąpieli lub innych kosmetyków i relaksujcie się. Możecie włączyć sobie muzykę, która także umili Wam ten czas.
                                                                                                                                                                                                                


2. Zrób coś dla siebie!
     Po kąpieli możecie rozpieścić swoje ciało różnymi balsamami, maseczkami lub innymi kosmetykami które macie w domu. Poczujecie się piękne i zadbane, a pielęgnacja waszego ciała na pewno wyjdzie Wam na dobre. :)

                r-oseau:

s-imple-rosy:

♡ Follow me for more rosy like this ♡

♡  MORE HERE ♡
3. Spędź miło czas!
    Dobrym sposobem  na odprężenie się, jest kubek gorącego napoju np. herbaty, gorącej czekolady, cieplutki kocyk oraz film lub książka. Niestety nie mam teraz dla was żadnej propozycji filmu i książki, ale jestem pewna, że znajdziecie coś dla siebie . Możecie wtedy zapomnieć o rzeczywistości i myśleć tylko o danej chwili.

                                                                                               
   Oto moje trzy proste sposoby na umilenie sobie jesienno-zimowych wieczorów. post nie jest długi, jednak mam nadzieję, że post Wam się podobał. Chcecie takich więcej? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz dziękuję :)