4 marca 2015

Bóg nigdy nie mruga

   "Piędziesiąt wskazówek. Piędziesiąt lekcji, w których autorka przeplata własne przeżycia z doświadczeniami ludzi spotkanych na swojej krętej drodze; przywołuje ważne dla siebie postaci, znaczące książki i filmy; przypomina o sile psalmów i prostych sentencji."

    "Bóg nigdy nie mruga" jest książką przeznaczoną dla ludzi, którzy w swoim życiu doświadczyli bardzo wiele, a także dla osób takich jak ja, które mają jeszcze całe życie przed sobą i dopiero wkraczają w dorosłe życie.
    Kupiłam tę książkę, ponieważ była polecana przez innych internautów (na YouTubie, blogach, a nawet na instagramie), a także dlatego, że byłam ciekawa jej treści. Nie przeczytałam jeszcze całej książki, jednak już mogę Wam ją serdecznie polecić. Mimo, iż niektóre rozdziały nie tyczą się jeszcze mojej osoby, czytam je z przyjemnością. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Nauczymy się nie przejmować opinią innych oraz czerpać radość z życia. To tylko dwa przykłady, jednak dzięki lekcjom tam zawartym, poznajemy wiele odpowiedzi na nurtujące nas pytania.
   

  

4 komentarze:

 1. Ciekawa recenzja :)
  ogólnie rzadko czytam, szkoła
  narzuca mi wręcz co mam przeczytać
  wiec nie mam za dużego wyboru, ale ta
  książka wydaje się być naprawdę ciekawa :)
  gdy zobaczę ją w księgarni na pewno rzucę okiem ;)
  pozdrawiam cieplutko myszko ;*
  ayuna-chan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć! Świetny post, będę częściej zaglądała :) Obserwuję i liczę na to samo :)

  passion-otaku.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja właśnie zastanawiam się nad przeczytaniem tej książki. Niestety szkoła, testy, zajęcia odbierają mi większość mojego czasu :(
  Co powiesz na wspólną obserwację? Jeśli tak, to zacznij pierwsza i daj znać u mnie w komentarzu. Na pewno się odwdzięczę :)
  Pozdrawiam, Pola
  polcik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem w trakcie czytania :)
  http://vintageecrush.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz dziękuję :)