28 listopada 2017

Home decor - ceiling fans with lights

Odezwała się do mnie ostatnio firma ctwotop, która oferuje szeroki wybór ozdób do domu. Jakiś czas temu się przeprowadziłam i nadal szukam inspiracji do wystroju mojego małego mieszkanka, jednak jak wszystkim wiadomo, to wymaga czasu i pieniędzy. Oczywiście nie trzeba wydawać fortuny, niektóre ozdoby można zrobić samemu. Zastanawiam się nad stworzeniem kilku wpisów na temat dekoracji diy. Co o tym myślicie? Wracając do wcześniej wspomnianej firmy - specjalizuje się ona głównie w zasłonach. Wiem, wiem, dziwny temat jak na tego bloga, jednak warto też się tym zainteresować. Produkty, które oferują możecie znaleźć tutaj.
 Każdy znajdzie na tej stronie coś dla siebie, wszystko zależy od tego jaki styl preferujecie. Strona lighsinhome  oferuje nam wiele rozwiązań m.in. zasłony w stylu vintage, nowoczesnym, eleganckim, a także te do pokoju dziecięcego. Można wybrać także wzór jaki chcielibyśmy ujrzeć na materiale. Do wyboru mamy: grochy, kwiaty, paski, wzory geometryczne, a także kratę. Jeżeli planujecie zmienić wystrój swojego mieszkania lub właśnie się przeprowadzacie i szukacie inspiracji do stworzenia wymarzonego pomieszczenia, polecam chociaż na chwilę zerknąć na tę stronę.Każdy z nas marzy o sypialni rodem z Pinteresta i chociaż wiem, że często wymaga to sporego nakładu pieniędzy, nic nie jest niemożliwe. Wystarczy odrobina czasu i kreatywności i każdy będzie mógł osiągnąć swój cel.
Oprócz zasłon, firma oferuje również inne produkty takie jak np. przepiękne lamy czy meble. Gorąco polecam zapoznać się z ich asortymentem. :)


2 komentarze:

Za każdy komentarz dziękuję :)