9 stycznia 2016

Akceptacja


   Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego z łatwością dostrzegasz pozytywne cechy u innych, a sama masz pełno kompleksów? Dlaczego inni się wyróżniają, są utalentowani, a ty jesteś zwykłą szarą myszką? Takie pytania zadajemy sobie na co dzień. Nie potrafimy poradzić sobie z zazdrością, a co za tym idzie - wieczne niezadowolenie. Musicie uwierzyć w siebie! Wcale nie jesteście gorsze od innych, po prostu brak Wam wiary we własne możliwości. Większość z nas woli ukryć się przed światem, z nastawieniem, że i tak nic z tego nie wyjdzie, zamiast zacząć rozwijać swoje zainteresowania. Zapiszcie się na kurs języka obcego, lekcje śpiewu, tańca, rysunku... Istnieje mnóstwo kierunków, które przyniosą Wam radość.
   Pamiętajcie, że nie musicie być we wszystkim najlepsi. Często porównujemy się do innych i zamiast cieszyć się z sukcesów naszych znajomych, pragniemy aby ich marzenia legły w gruzach. Błędne myślenie. Nie każdy będzie wybitym wokalistą, jednak okaże się, że jest świetnym tancerzem. Każdy ma swoje talenty, które powinien rozwijać.

Jumper - Primark
Pants - Primark
Boots - New Yorker

20 komentarzy:

 1. ja w sumie pod jakimś względem może i się nie doceniam, ale niestety nie mam czasu na inne dodatkowe rzeczy typ kursy itd, jedynę na co jako tako mam jeszcze czas to jest to siłownia :)
  Chociaż tam jest strasznie ciężko przezwyciężyć wstydliwość kiedy siłownia nie jest zbyt duża i masz wrażenie, że wszyscy sie na ciebie patrzą ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głównie chodziło mi o uwierzenie we własne możliwości, a dodatkowe kursy to był tylko przykład. Super, że chodzisz na siłownię! Nie przejmuj się opinią innych. Mnie też zawsze krępowały spojrzenia innych ludzi, jednak teraz udało mi się to przezwyciężyć. :)

   Usuń
 2. ja zeby sb zaakceptowac to musze jeszcze sporo pracowac
  http://happinessismytarget.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jestem w trakcie dążenia do samoakceptacji :) zaczęłam więcej ćwiczyć, zdrowiej jeść i mam nadzieję, że za kilkanaście tygodni z uśmiechem spojrzę w lustro i powiem sobie "tak udało ci się!" :)
  http://lovely-july-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawie to ujęłaś. Niestety prawda jest taka, że ciężko jest uwierzyć w siebie i wiem o tym doskonale ;)
  ☃ czarnakawaa.blogspot.com ☃ ❄KLIK❄

  OdpowiedzUsuń
 5. Akceptacje samego siebie jest bardzo ważna...A jednak też bardzo ciężka :)
  http://klaudencja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Pewność siebie to cecha dość atrakcyjna w dzisiejszych czasach, jednak nie każdy nie umie w sobie ją odnaleźć. Niestety łatwiej nam dostrzec w nas samych te cechy, które uważamy za gorsze i często niestety popadamy w kompleksy. Jednak codziennie powinniśmy z tym walczyć i starać się siebie zaakceptować :)

  Zapraszam do siebie na bloga, piszę o podróżowaniu, głównie o miejscach, które udało mi się zwiedzić.
  http://collectionoftravelsmemories.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. ale świetnie wyglądasz! i mądrze piszesz:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dokładnie , każdy ma jakiś talent :)

  golde-dor.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Najgorsze jest to, że większość osób nie widzi, jak bardzo takie myślenie ich ogranicza. Nic nie osiągnie się z takim podejściem do własnej osoby! Trzeba pokochać to, kim jesteśmy i choć czasem zazdrościmy innym ich życia, nie mamy pojęcia, jaki bagaż oni dźwigają.

  minimalistyczny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie powinniśmy sie porównywac do obcych osob :)

  OFFICIAL PATTY ¦

  OdpowiedzUsuń
 11. Czasami trudno jest zaakceptować siebie, ale trzeba się starać!

  Zapraszam na nowy post!
  Jeśli Ci się spodoba będzie mi bardzo miło, jeśli skomentujesz i zaobserwujesz mój blog. :)
  >> ALEXANDRAK-BLOG.BLOGSPOT.COM <<  OdpowiedzUsuń
 12. dobrze to ujęłaś:)

  https://kataszyyna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. I am in love with your outfit! it's so comfy and chic.

  follow for follow?:)

  xoxo
  www.theclosetelf.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz dziękuję :)