14 czerwca 2016

Look of the Day - ogrodniczki


    Niby w moim życiu nic się nie zmieniło, a jednak czuję, że każdy mój dzień wygląda inaczej niż poprzedni. Już nie spędzam każdego wieczoru sama przed laptopem oglądając filmy (chociaż nadal jest to jedna z moich ulubionych form spędzania czasu wolnego). Zaczęłam wychodzić z domu - jak nie z przyjaciółmi, to sama też znajduję czas na krótkie spacerki. Niby nic wielkiego, jednak dla osoby propagującej leniwy styl życia jest to ogromny przełom. Nie wiem co na to wpłynęło - moi znajomi czy raczej piękna pogoda i myśl o zbliżających się wakacjach? Kto wie. Nie mam większych planów na nadchodzące dwa miesiące odpoczynku, jednak mam nadzieję, że spędzę ten czas aktywnie i przyjemnie.
    Jak już wcześniej wspomniałam, większość wolnego czasu spędzam poza domem. Nadchodzący weekend zapowiada się również ciekawie. Razem z przyjaciółmi postanowiliśmy wybrać się na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Kiedyś byłam tam tylko przejazdem, jednak teraz mam nadzieję, że uda mi się dużo więcej zobaczyć. Początkowo miałyśmy z Olą w planach wybrać się w tę podróż tylko we dwójkę, jednak stwierdziłyśmy, że w grupie zawsze raźniej i zabawniej. :) Będzie super! :)
dungarees - Primark
blouse  -Second Hand
sneackers - Converse
sunglasses - Oriflame

3 komentarze:

 1. świetnie wyglądasz, ogrodniczki od zawsze mi się podobają
  Dyed Blonde

  OdpowiedzUsuń
 2. Spacery są świetne, nawet samemu :)
  Zawsze jest szansa że się pozna kogoś ciekawego, ja również większość czasu spędzałam leniwie oglądając filmy lub seriale, gdy zaczęłam wychodzić poznałam wielu nowych znajomych i spotkały mnie niesamowite chwile których za nic bym nie oddała! Bardzo fajnie, że jedziesz do Warszawy, ostatnio byłam i jest przecudownie, koniecznie przejdźcie się do Ogrodu Saskiego, idealne miejsce do zdjęć, wypoczynku i jest po prostu przepięknie. Życzę udanego wyjazdu! :)

  Zapraszam do mnie:
  http://vintageecrush.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz dziękuję :)