29 maja 2016

Friends time


  Kolejny post z Gabrysią w roli głównej. Chciałabym aby takie wpisy pojawiały się częściej na blogu, jest to coś innego, a poza tym miło czasami stanąć po drugiej stronie aparatu, mimo iż wiem, że jeszcze dużo muszę się w tej dziedzinie nauczyć.
  Zdjęcia zostały zrobione już jakiś czas temu, jednak dopiero teraz udaje mi się je tutaj opublikować. Początkowo moja przyjaciółka twierdziła, że nie ma ochoty pozować i na pewno na żadnym zdjęciu nie wyjdzie dobrze. Dopiero później udało mi się ją do tego przekonać i tak oto powstaje ten post.
  Gabi to osoba, która od początku wspierała w prowadzeniu tej strony. Wiem, wiem, gadam teraz jak typowa blogerka, chociaż nie mam tyle obserwatorów co inne dziewczyny, Ale co z tego? Lubię pisać, lubię dzielić się z Wami zdjęciami i nikt mi nie zabroni tego robić. Nawet gdyby żadna osoba tutaj nie zaglądała, nie przestałabym tego robić. Moja przyjaciółka, jednak od momentu kiedy powiedziałam jej, że założyłam bloga (wtedy jeszcze istniejącego pod inną nazwą) mnie wspierała. Właśnie ona namawiała mnie do pisania postów, a gdy pomiędzy nimi była dłuższa przerwa, pytała się kiedy coś w końcu dodam, bo przecież "takie nudy u mnie ostatnio na blogu..." Nigdy mnie z tego powodu nie wyśmiewała, a wiem, że są osoby, które myślą, że to strata czasu i zastanawiają się, po co ja to w ogóle robię.
  Chciałam Wam pokazać, że warto mieć taką osobę w swoim życiu. Może być to mama, tata, babcia, chłopak... Ktoś z kim możecie dzielić się wszystkim, być sobą, a przy okazji świetnie się bawić. :)


3 komentarze:

 1. Jaka prześliczna dziewczyna! Stylizacja na prawdę mi się podoba. Nie znoszę połączenia trampki + sukienka, ale ta wygląda mega uroczo! Mam w planach kupić sobie podobną tylko, że upatrzyłam sobie w kolorze szarym rozszerzaną przy dole :)

  OBSERWUJĘ! :)

  Ultra kobiecy blog o muzyce:

  gitaraiszpilki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ścięłaś włosy? Ślicznie!
  Obserwuję!
  dyed-blonde.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Kadry rześkością skąpane i ta czerwień iście krwista.

  Zapraszam Ciebie do wrót mych!
  http://marcepanowebanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz dziękuję :)