4 marca 2016

Inspirations, birthday, capitol


  Mam ochotę napisać długiego, dającego do myślenia posta, jednak czasami tak bywa, że wena zawodzi, co niestety nastąpiło u mnie właśnie w tym momencie. Zazwyczaj szukam inspiracji na różnych stronach społecznościowych, blogach, w książkach, zdarza mi się także obserwować zachowania innych ludzi oraz podziwiać piękno przyrody, jednak dzisiaj będę pisać o wszystkim i o niczym.
  Zdjęcie, które Wam prezentuję zostało zrobione minionego lata podczas mojego pobytu w Anglii. Tak bardzo bym chciała, aby tamte chwile wróciły, żeby wszystkie dobre wspomnienia ponownie stały się rzeczywistością. Na szczęście za kilka miesięcy zacznie się lato!!! Wiem, wiem, pewnie teraz myślicie "o czym ona mówi? Przed nami jeszcze pełno roboty! Sprawdziany, kartkówki... a ona mówi o wakacjach?" Nawet nie zauważycie kiedy miną dzielące nas od beztroskich chwil miesiące. Kolejnym plusem jest to, że po drodze może przydarzyć nam się jeszcze wiele wspaniałych rzeczy!
Ja na pewno spędzę ten czas aktywnie.
  Jeszcze nigdy tak nie było żebym każdy weekend miała zajęty. W zeszłym tygodniu śpiewałam na jamm session, jutro osiemnaste urodziny obchodzą moi przyjaciele - Ola i Bartek, a za tydzień CAPITOL!!! Jest to wrocławski teatr muzyczny, a nasza szkoła od paru lat jeździ tam na przeróżne przedstawienia. Uwielbiam tego typu wypady! Pewnie większość z Was wie, że kocham muzykę (w końcu chodzę do szkoły muzycznej i od jakiegoś czasu razem z Olą wrzucamy covery na nasz kanał), a taka forma spędzania wolnego czasu jest jedną z moich ulubionych. Moim małym marzeniem jest wystąpienie kiedyś w takim spektaklu. No cóż, marzenia trzeba spełniać, a ja na pewno będę ze wszystkich sił do tego dążyć.

4 komentarze:

 1. Niestety każdemu z Nas mogą zdarzyć się chwile słabości. :\ Buziaki :*
  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 2. Kazdy ma takie chwile!Piekna jestes!<3xxx

  http://veronicas-veronicass.blogspot.no/

  OdpowiedzUsuń
 3. Czas biegnie tak szybko, nawet się nie obejrzymy a znów będą wakacje :)

  Zapraszam do obserwacji naszego bloga!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo miło mi się czytało. Świetne zdjęcię czekam na kolejny post.
  Zapraszam serdecznie do mnie nowy post
  staram się o współpracę z pewną firmą z branży modowej, byłabym niezmiernie wdzięczna jeśli poklikałabyś w linki do ubrań w moim najnowszym poście i skomentowała pod nim jeśli to zrobiłaś. Umożliwi mi to współpracę z nimi. Z góry pięknie dziękuję :*
  http://nicole-500.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz dziękuję :)