7 maja 2014

Ulubieńcy ostatnich miesięcy


Dzisiaj przychodzę do Was z ulubieńcami marca i kwietnia. :)

 Kosmetyk - jest nim maskara firmy miss sporty. Tusz ten bardzo wydłuża mi rzęsy, które z natury i tak są dosyć długie, a także dodaje im objętości.

   

   Do gustu przypadł mi też róż z firmy wibo o odcieniu 01. Wybrałam trochę zbyt intensywny kolor, jednak i tak jestem z niego zadowolona. Następnym razem będę polować na odcień 03, który ma moja mama, więc miałam okazję go już wypróbować. :)

Muzyka - w ostatnim czasie bardzo często słuchałam angielskiego piosenkarza Vinca Kidd'a . Jego głos jest cudowny, a piosenki bardzo dobre. Zresztą sami powinniście go posłuchać. :)  Klik    Klik
Serial -  Zdecydowanie jest nim brytyjski serial "Skins". Wiem, że większość z Was już go oglądała, ale ja zaczełam to robić dopiero niedawno. Słyszałam już o nim wcześniej, ale jakos nigdy nie miałam chęci go wypróbować. Okazała się wciągajęcy i bardzo ciekawy, chociaż nie wszystkim moze on przypaść do gustu. :)

  Blog - odkryłam tego bloga w ostatnich dniach kwietnia i już uważam, że jest on godny polecenia. Prowadzi go piętnastoletnia Ola. Pisze o swoich zainteresowaniach, codziennym życiu, a także trochę o modzie. Możecie go znaleźć tutaj. Koniecznie dajcie mi znać co o nim sądzicie! :)

 Jacy są Wasi ulubieńcy? Napiszcie mi o nich w komentarzu, lub wyślijcie emailem. Podawajcie mi też swoje ulubione blogi. Najchętniej czytam te o tematyce modowej. :)
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz dziękuję :)