21 stycznia 2018

Gamiss wishlist

   Odezwała się do mnie niedawno firma Gamiss, z zapytaniem czy nie chciałabym wypróbować ich produktów. Zgodziłam się na tę współpracę i mam nadzieję, że niedługo dam Wam znać jak oceniam tę firmę oraz jakość ich ciuchów. Gamiss przygotowało specjalną walentynkową promocję, która trwa od 12 stycznia do 14 lutego, możecie znaleźć ją tutaj. Przeglądając ich stronę wpadłam na kilka naprawdę niezłych rzeczy, część z nich możecie zobaczyć poniżej. Szczególnie spodobały mi się tam swetry, a także sukienki. Mam nadzieję, że asortyment tego sklepu również Wam się spodoba i znajdziecie tam coś dla siebie. :)


1                                                                        2 3

 

4                                                                  5


2 komentarze:

 1. Kochana, jestem na Twoim blogu pierwszy raz a już mi się tu podoba. Piękny wygląd bloga i interesujące posty. Czego chcieć więcej? Widzę, że masz potencjał i nie waż się go zmarnować! :D Na 1000% będę tu zaglądać, obserwuję!
  Jeśli masz ochotę to zajrzyj proszę do mnie i zostaw po sobie ślad.

  https://angelika-malinowska.blogspot.com/2018/01/troche-lata.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana, jestem na Twoim blogu pierwszy raz a już mi się tu podoba. Piękny wygląd bloga i interesujące posty. Czego chcieć więcej? Widzę, że masz potencjał i nie waż się go zmarnować! :D Na 1000% będę tu zaglądać, obserwuję!
  Jeśli masz ochotę to zajrzyj proszę do mnie i zostaw po sobie ślad.

  https://angelika-malinowska.blogspot.com/2018/01/troche-lata.html

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz dziękuję :)