29 stycznia 2015

Shopping

   Tak jak ostatnio pisałam, razem z siostrą i przyjaciółkami wybrałam się na zakupy.  W naszej galerii są teraz bardzo duże przeceny, więc udało mi się upolować kilka naprawdę fajnych rzeczy, za niewielkie pieniądze. Pierwszym sklepem jaki odwiedziłysmy był New Yorker. Kupiłam tam szary sweterek i buty. Butów tak na prawdę nie potrzebowałam, ale bardzo mi się spodobały i kosztowały jedyne 40zł. Kolejnym sklepem bylo C&A. Tam upolowałam czarno-białą bluzeczkę w paski i śliczny burgundowy sweter, z którego jestem chyba najbardziej zadowolona, ponieważ zapłaciłam tylko 15zł. Normalnie żyć, nie umierać. Oprócz tego znalazłam jeszcze zwyklą basicową koszulkę z dekoltem w serek.
   Zastanawiałam się, czy kupować tę ksiażkę, jednak dużo osób ją polecało. Jest to ksiażka autorstwa Gayle Forman - "Zostań, jeśli kochasz". Przyznam Wam się, że już ją przeczytałam. Nie będe jej teraz opowiadać, ponieważ napiszę o tym osobnego posta, jednak dodam tylko, że nie żałuję, że ją kupiłam.
   Wiem, że na zdjeciach nie widać dokładnie tych rzeczy, ale niedługo planuję nagrać na naszym kanale haul. Nie wiem dokładnie kiedy, ale napewno w najbliższym czasie :)

1 komentarz:

Za każdy komentarz dziękuję :)